• 30T carbon fiber blank
• Continuous carbon mat in X-winding
• TORAYCA carbon reel seat
• Special carbon fiber handle with rubber coating
• Fuji K-type guides
| Artikelnummer: | 5638275 |
| GTIN: | 4068085021750 |
| Kategorie: | Spinnruten |
| Hersteller: | Iron Claw |
| Rutenlänge: | 2,75 m |
| Transportlänge: | 143 cm |
| Wurfgewicht: | 12-44 g |
| Anzahl Teile: | 2 |
















Bewertungen
Es gibt noch keine Bewertungen.