• short rod for the boat
• fatigue-free fighting
• semi-parabolic
• extra reinforced K-type guides
• red SIC insert
• high-density carbon fiber blank
• Red Camou EVA handle
• MVS reel seat
| Artikelnummer: | 5613245 |
| GTIN: | 4068085016541 |
| Kategorie: | Wallerruten |
| Hersteller: | UNI CAT |
| Versandgewicht: | 0,43 kg |
| Artikelgewicht: | 0,40 kg |
| Rutenlänge: | 2,40 m |
| Transportlänge: | 158 cm |
| Wurfgewicht: | 250-500 g |
| Anzahl Teile: | 2 |







Bewertungen
Es gibt noch keine Bewertungen.