• high-quality 24T-30 T carbon blank (TB-Carbon)
• non-slip, non-slip X-Wrapping EVA handle
• Fuji DPSH reel seat
• ultra-modern, futuristic finish thanks to special „Customize foil“
• extra reinforced 6-bar guides
• neoprene case for safe transport incl.
| Artikelnummer: | 5600240 |
| GTIN: | 4068085016565 |
| Kategorie: | Wallerruten |
| Hersteller: | UNI CAT |
| Versandgewicht: | 0,71 kg |
| Artikelgewicht: | 0,53 kg |
| Rutenlänge: | 2,40 m |
| Transportlänge: | 158 cm |
| Wurfgewicht: | 250-500 g |
| Anzahl Teile: | 2 |














Bewertungen
Es gibt noch keine Bewertungen.