• 30T carbon fiber blank
• Continuous carbon mat in X-winding
• TORAYCA carbon reel seat
• Special carbon fiber handle with rubber coating
• Fuji K-type guides
| Artikelnummer: | 5638214 |
| GTIN: | 4068085021699 |
| Kategorie: | Spinnruten |
| Hersteller: | Iron Claw |
| Versandgewicht: | 0,17 kg |
| Artikelgewicht: | 0,14 kg |
| Rutenlänge: | 2,13 m |
| Transportlänge: | 111 cm |
| Wurfgewicht: | 9-32 g |
| Anzahl Teile: | 2 |











Bewertungen
Es gibt noch keine Bewertungen.